Biz Kimiz

Gümrük Müşavirliği ve Danışmanlık Hizmetleri

Gümrük Müşavirliği Hizmeti kapsamında ithalat, ihracat, transit ve diğer tüm gümrük işlemlerinizde yanınızdayız.

Gümrük işlemleriniz için bir hizmet alırken deneyimli, güvenilir ve sorumluluk sahibi bir şirket seçmek, sizlere tüm işlemlerinizde zaman ve maliyet konusunda kârlılık getireceği gibi rakiplerinize karşı da güçlü bir izlenim kazandıracaktır.

MEOS Gümrük Müşavirliği olarak, mevzuata hâkim Gümrük Müşavirlerimiz, dinamik müşteri temsilcilerimiz ve saha personellerimizle, ülkemizde ve dünyada ekonomiye yön veren kuruluşlara Gümrük Müşavirliği hizmeti vermektedir.

Şirketimiz Gümrük Müşavirliği hizmeti kapsamında; İthalat, İhracat, Transit, Serbest Bölgeler, Geçici İthalat, Dahilde İşleme, Hariçte İşleme, Antrepo İşlemleri, Yatırım Teşvik, ATA Karnesi, Varış Öncesi Gümrükleme, Onaylanmış Kişi Statü Belgesi ve Yetkilendirilmiş Yükümlü Sertifikası olmak üzere tüm gümrük ve dış ticaret işlerinin takip edip sonuçlandırma yetkinliğine sahiptir.

Şirketimizin dahil olduğu uluslararası lojistik partner ağı sayesinde dünyanın her yerinden dünyanın her yerine lojistik organizasyonlarını planlayarak Dış ticaret süreçlerinizi kurgulayıp yönetmenizde size destek olur, İşlemlerinizde Zaman ve Paradan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Dijital Arşivleme sistemimiz ile sizlere dilediğiniz zaman işlemlerinizi takip etme olanağı sunmakta, şeffaflık ilkemizden ödün vermeden tüm işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Mevzuat uzmanlarımız aracılığıyla sizlere düzenli olarak mevzuat bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Sizler de bu hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

5
GÜMRÜK ALANINDA

YILLARIN DENEYİMİ

EKİP

Alanında Uzan Ekibimiz

Fiona Velva

Architect

dipl. Arch ETH/SIA

Carina Dourif

Architect

dipl. Arch FH

Robert Caine

Architect

M.A. FH in Architecture

İş Ortaklarımız

Partnerlerimiz

Kargoculuk ve Danışmanlık alanında dünyanın sayılı firmaları arasında bulunan CargoCarriers Global ve Griffon Global İle Meos Gümrük Projelerinin en büyük destekçisi olarak beraber geleceğe adımlar atmaktadırlar.

image
image
MEOS GÜMRÜK

TANITIM KİTAPÇIĞI

Tanıtım Kitapçığını aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz. Katalog Download

TOP